Active spray FlexSan Cold

2,500 L

Informacion shtesë

Certifikime

Specifika

Përshkrimi

Lehtësoni këmbët e lodhura dhe të rënda me Physalis FlexSan ® Cold falë sinergjisë së 14 vajrave organikë esencialë të zgjedhur me kujdes. Mentja në FlexSan ® Cold ju freskon menjëherë dhe vajrat esencialë kanë një efekt ushqyes dhe qetësues. I përshtatshëm për sport, si dhe për aktivitete të përditshme. Sprajt ftohës për muskujt 14 vajra esencialë & mente

Përdorimi

Spërkatini këmbët e lodhura dhe të rënda nga një distancë prej 15 cm për 2 deri në 3 sekonda. Pastaj masazhojini mirë.

Ingredientet

E përbërë nga vajrat esencialë 100% organikë të kedrit, nenexhikut fushor, selvi, gjethes së dafinës, aromës së malit, eukalipt të limonit, dëllinjës, rozmarinës së kamforit, xhenxhefilit, koprës, urtë, myrtles, patchulit, lule kashte.