Active spray FlexSan Hot

2,500 L

Informacion shtesë

Certifikime

Specifika

Përshkrimi

Kujdesuni për muskujt dhe nyjet tuaja me Physalis FlexSan ® Hot falë sinergjisë së 15 vajrave organikë esencialë të zgjedhur me kujdes. FlexSan ® Hot është i përshtatshëm në mënyrë ideale për një masazh ngrohës për të ndihmuar në relaksimin e muskujve të ngurtë, të lodhur dhe për të përmirësuar fleksibilitetin para dhe / ose pas tendosjes fizike. 15 vajra esencialë

Përdorimi

Para dhe / ose pas aktivitetit fizik, spërkatni mbi muskujt dhe nyjet që dhembin ose këmbët e lodhura, nga një distancë prej 15 cm për 2 deri në 3 sekonda. Pastaj masazhojeni mirë.

Ingredientet

E përbërë nga vajrat esencialë 100% organikë të bimeve të gjelbra, nenexhikut fushor, ravintsara, eukalipt limoni, rozmarinë kamfuri, xhenxhefil, livando me thumba të mprehta, balsam bredhi , dëllinjë, urtë e verdhë, gjethe dafine, trumzë ct. Borneol, katafray, karafil, kanellë kineze.