Aromaspray Good Night

2,500 L

Informacion shtesë

Certifikime

Specifika

Përshkrimi

Relaksohuni ditën dhe natën me Physalis Good Night falë sinergjisë së 13 vajrave organikë esencialë të zgjedhur me kujdes. I përshtatshëm për të filluar ditën në mënyrë ideale pas pushimit të një nate freskuese plot energji! Sprajt mjedisor relaksues 13 vajra esencialë

Përdorimi

Për t’u relaksuar gjatë natës, spërkateni 15 minuta para se të shkoni në shtrat në 4 cepat e dhomës së gjumit (në varësi të madhësisë së dhomës). Mund të spërkatet gjithashtu në çarçafët tuaj, nën jastëkun , ose në një shami pranë jastëkut tuaj.

Ingredientet

E përbërë nga vajrat esencialë 100% organikë të portokallit, lavandinës, livandës së vërtetë, kokërrvogël, limonjë, mandarinë jeshile, bergamot, marjoramë të vërtetë, myrtle, barbarozë, ylang ylang, verbër limoni, balsam limoni.