Aromaspray Green Detox

2,500 L

Informacion shtesë

Certifikime

Specifika

Përshkrimi

Pastroni ajrin që thithni me Physalis Green Detox falë sinergjisë së 30 vajrave organikë esencialë të zgjedhur me kujdes. I përshtatshëm në mënyrë ideale për një pastrim të plotë të zonave të banimit dhe të punës dhe për largimin e aromave të këqija në një mënyrë natyrale. Sprajt pastrues mjedisor 30 vajra esencialë

Përdorimi

Për freskim të përditshëm të ambienteve të ndenjes në shtëpi (sallon, dhoma gjumi, kuzhinë, tualet …), në zyrë apo në makinë. Spërkatni për disa sekonda në 4 cepat e dhomës. 2 deri në 3 herë në ditë, varësisht nga madhësia e dhomës.

Ingredientet

E përbërë nga vajrat esencialë 100% organikë të pemës së çajit, ravintsara, saro, kopër, mente, kopër, barbarozë, urtë livando, eukalipt globulus, rozmarinë, niaouli, portokall, mandarinë jeshile, grejpfrut, limona litsea, limon, eukalipt limoni, livando e vërtetë, rigon, pisha, karafil, mente, kedër, xhenxhefil, dëllinjë, trumzë e kuqe, kanellë, marjoramë e vërtetë, verbra limoni, arrëmyshk.