Biotona Agave Syrup 300ml

600 L

Informacion shtesë

Certifikime

,

Origjina

Specifika

EU Certification

Përshkrimi

I papërpunuar • I qëndrueshëm • Me shumë përdorime - 300 ml E errët • Aromë intensive Shurupi Bio Biotona I Agaves është bërë nga lëngu i tequilana Agave, një bimë e shijshme me origjinë nga Meksika. Ky zëvendësues natyral i sheqerit ka një përmbajtje të lartë të fruktozës. Kjo e bën shurupin më të ëmbël se sheqeri në tryezë, por me një indeks glikemik më të ulët.

Përdorimi

E shijshme në smoothie, shake, pije dhe pjata.

Ingredientet

Vlera energjetike 1188 kJ – 284 kcal
Yndyrna 0 g
prej të cilave acide yndyrore të ngopura 0 g
Karbohidratet 71 g
prej të cilave sheqerna 71 g
Proteina 0 g
kripë 0 g
100% shurup Agave *. * kultivimi organik