Biotona Coconut Blossom Syrup 300ml

1,000 L

Informacion shtesë

Certifikime

,

Specifika

EU Certification

Përshkrimi

I papërpunuar • I qëndrueshëm • Me shumë përdorime - 300 ml E errët • Aromë e karamelizuar Shurupi bio i luleve të kokosit Biotona është bërë nga nektari i luleve të Cocos nucifera. Lulja e celur ruhet në mënyrë që palma të mund të prodhojë arrë kokosi. Ky zëvendësues natyral i sheqerit ka një aromë intensive karameli.

Përdorimi

E shijshme në smoothie, shake, pije dhe pjata.

Ingredientet

Vlera energjetike 1309 kJ – 312 kcal
Yndyrna 0 g
prej të cilave acide yndyrore të ngopura 0 g
Karbohidratet 78 g
prej të cilave sheqerna 78 g
Proteina 0 g
kripë 0,13 g
100% shurup lule kokosi *. * kultivimi organik