Biotona Maple Syrup 300ml

1,500 L

Informacion shtesë

Certifikime

,

Specifika

EU Certification

Përshkrimi

I papërpunuar • I qëndrueshëm • Me shumë përdorime - 300 ml Shkalla A • Qelibar Biotona Bio e shurupit të panjes bëhet nga lëngu që nxirret çdo pranverë nga panja Kanadeze (Acer saccharum). Ky zëvendësues natyral i sheqerit ka një shije të butë dhe aromë delikate.

Përdorimi

E shijshme në smoothie, shake, pije dhe pjata.

Ingredientet

Vlera energjetike 1155 kJ – 276 kcal
Yndyrna 0 g
prej të cilave acide yndyrore të ngopura 0 g
Karbohidratet 68 g
prej të cilave sheqerna 60 g
Proteina 0 g
kripë <0,01 g 100% Shurup panje *. * kultivimi organik