Biotona Yacon Syrup 300ml

2,500 L

Përshkrimi

I papërpunuar • I qëndrueshëm • Me shumë përdorime - 300 ml Premium • Shije e pasur Biotona Bio Yaconsiroop është bërë nga lëngu i smallanthus sonchifolius, një rrënjë që rritet në malet e Andeve në Amerikën e Jugut. Ky zëvendësues natyral i sheqerit është i pasur me fruktooligosakaride (FOS), ka shije të mrekullueshme me fruta dhe ka një aromë të plotë dhe të pasur.

Përdorimi

E shijshme në smoothie, shake, pije dhe pjata.

Ingredientet

Vlera energjetike 1188 kJ – 284 kcal
Yndyrna 0g
prej të cilave acide yndyrore të ngopura 0 g
Karbohidratet 69 g
prej të cilave sheqerna 47 g
Proteina 2 g
kripë 0,32 g
100% Shurup Yacon *. * kultivimi organik