GUSHORE MAMA

1,000 L

Informacion shtesë

Mosha

Përshkrimi

100% PEVA(material jo toksik) Seti përfshin katër gushore PEVA Bërë me PEVA 100% (pa ftalate) Pëlhurë e papërshkueshme nga uji dhe ngjit thërrimet Optimale për përdorim të përditshëm E përballueshme, me cilësi të lartë

Materiali

80% pambuk
20% poliester

Kualiteti

Bazuar në tekstile të sigurta
Testuar për Substanca të dëmshme