PH Memory + 30 caps NL/FR

2,700 L

Informacion shtesë

Origjina

Specifika

Përshkrimi

Physalis Memory + - Përzierje bimësh, mineralesh dhe acidesh yndyrore Ginkgo biloba nxit qarkullimin e gjakut në tru, përmirëson kujtesën dhe përqendrimin * DHA kontribuon në funksionimin normal të trurit (me një dozë ditore prej 250 mg DHA) Zinku ndihmon funksionet mendore Seleni ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga radikalet e lira * Vetitë shëndetësore të produktit janë në proces për tu miratuar nga Komisioni Evropian.

Përdorimi

1 deri në 2 tableta në ditë. Të merret gjatë vaktit me pak ujë.
Mos e përdorni gjatë shtatëzënësisë dhe laktacionit dhe tek fëmijët nën 12 vjeç.
Mos e përdorni në rast të mbindjeshmërisë ndaj derivateve salicilike.
Konsultohuni me mjekun ose farmacistin tuaj nëse merrni antikoagulantë në të njëjtën kohë.
Të ruhet në vënd të freskët (maks. 25 ° C), të thatë dhe në errësirë.

Ingredientet

Vaj peshku (46.3%), xhelatinë peshku, vaj luledielli (Helianthus annuus), agjent mpiksje: glicerinë, fosfatidilserinë (SOYA), ekstrakt xhinko biloba (4.2%), bisglicin zink, selenomethionine, agjent ngjyrosës: oksid hekuri i kuq.